Zaproszenie na rekolekcje

Drodzy Przyjaciele, Szanowni Państwo, wszystkich Was serdecznie pozdrawiam z Cyrhli.

Cieszę się bardzo, że nasz Ośrodek p.w. Bożego Miłosierdzia cieszy się Waszym uznaniem i wielu z Państwa przybywa do nas, by uciec od gwaru zatłoczonych ulic miast i miejscowości wędrując górskimi szlakami, których wiele rozpoczyna się blisko ośrodka rekolekcyjno-wypoczynkowego.

Dziękuję również za gotowość podjęcia trudu by zmagając się z sobą samym, z własnymi słabościami, wspinać się drogami religijnej refleksji i modlitwy,  by jeszcze bardziej pogłębiać przyjaźń z Jezusem Chrystusem.

Wielu z Państwa zgłaszało takie oczekiwania wyrażając zdziwienie, że w ośrodku rekolekcyjno-wypoczynkowym praktycznie nie ma okazji by zatrzymać się i pomyśleć o sobie i własnym życiu pod przewodnictwem kapłana. Macie Państwo rację. Dziękując za to „przynaglenie” pragnę jednocześnie zaprosić na cykl rekolekcji, które rozpoczniemy od miesiąca marca 2019 roku. Będą je prowadzić kapłani mariańscy, z dużym doświadczeniem duszpastersko-rekolekcyjnym i bogactwem duchowym.

 

Tematyka rekolekcji poniżej:

Kalendarz spotkań duchowych

 

Rekolekcje będą miały formułę spotkań weekendowych. Zazwyczaj rozpoczną się w piątek kolacją o 18.00, później uczestnicy spotkają się o 19.00 na pierwszej konferencji a zakończenie nastąpi niedzielnym obiadem o godz. 13.00. Szczegóły przebiegu spotkań rekolekcyjnych będą każdorazowo przekazywane uczestnikom. Grupy rekolekcyjne liczyć będą do 16 osób; a spotkania duchowe przeprowadzimy gdy zgłosi się przynajmniej 6 osób.

Koszt rekolekcji to 250zł.

Osoby zainteresowane tematyką proponowaną w roku 2019 proszę o telefon 604991222 lub 18 206 10 61 , wiadomość e-mail: ośrodek@zakopane-cyrhla.pl albo osobisty kontakt  jeśli chcielibyście przeżyć z nami ten czas.

Już dzisiaj cieszę się nadzieją Państwa obecności by wspólnie poszukiwać dróg, które prowadzą do Boga. Nasza Wspólnota zakonna na Cyrhli otacza modlitwą każdego z Was, dziękują Bogu za Państwa odwagę by być sobą i zachować chrześcijańską tożsamość we współczesnym świecie.

 

Ks. dr Zbigniew Krochmal, marianin

Dyrektor Ośrodka Rekolekcyjno-Wypoczynkowego